Testology | Blog o grach i nie tylko

PowerWalker zaprasza na Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX

PowerWalker, renomowana marka w dziedzinie zasilania awaryjnego i rozwiązań IT, ma zaszczyt zaprosić do wzięcia udziału w Międzynarodowych Targach Zabezpieczeń SECUREX.

Międzynarodowe Targi Zabezpieczeń SECUREX odbędą się w dniach 23-25 kwietnia w Poznaniu, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich (MTP). Marka PowerWalker będzie obecna jako jeden z wystawców, a sam zespół gorąco zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska, na którym prezentowane będą najciekawsze produkty. To idealna okazja, by porozmawiać z ekspertami, rozwinąć swoją sieć kontaktów zawodowych i zapoznać się z nowinkami technicznymi.

Obraz zawierający tekst, zrzut ekranu, Czcionka, projekt graficzny

Opis wygenerowany automatycznie

Marka PowerWalker ujawniła już, że będzie skupiać się na prezentacji urządzeń z kategorii Internet of Things, które w ostatnich latach zdobywają coraz większą popularność. Można spodziewać się, że na stoiskach nie zabraknie najpopularniejszych zasilaczy awaryjnych PowerWalker, w tym modeli VFI 1000 ICT IoT czy VFI 10000 ICT IoT 3/3 BI, które wyróżniają się zdalną obsługą za pomocą mobilnej aplikacji WinPower.

Obraz zawierający tekst, zrzut ekranu, projekt graficzny, Grafika

Opis wygenerowany automatycznie

Poza tym zespół PowerWalker zamierza promować najświeższe zasilacze UPS z serii EVS, które wraz z bankami energii LiFe Battery System 48-100 mają reprezentować zupełnie nowe podejście do długich czasów podtrzymań opartych o baterie litowe. Według producenta taki zestaw ma wyróżniać się m.in. możliwością pracy w konfiguracji trójfazowej, prostym montażem i łatwą możliwością rozbudowy.

Obraz zawierający tekst, zrzut ekranu, design

Opis wygenerowany automatycznie

Co więcej, przygotowywana jest specjalna niespodzianka dla gości. Osoby, które wcześniej zarejestrują swoją obecność, otrzymają darmowe rękawice ochronne i wielofunkcyjne narzędzie. Nie przegap więc szansy na cenne doświadczenia i atrakcyjne prezenty!

Add comment

Jesteśmy na