Testology | Blog o grach i nie tylko

TOP 5 map do CS:GO dzięki, którym polepszycie swojego skila

Często wiele graczy rozpoczynając swoją przygodę z grą CS:GO i spędzając wiele czasu na matchmakingach denerwują się ponieważ ich skill oraz ranga nie ulegają zmianie. Lecz wielu z nich nie zdaje sobie sprawy, że trening to najważniejsza część rozwijania swoich umiejętności – nie tylko w grach.

Aby doskonalić swojego skilla wystarczy zasubskrybować mapę w Warsztacie. Jak to zrobić? Warsztat Steam działa w bardzo prosty sposób. Gracze dostają możliwość „wrzucenia” odpowiednich plików na serwery Steam, skąd wszyscy użytkownicy będą mogli je pobrać już po jednym kliknięciu myszki. Zgadza się – po wejściu w podane poniżej linki zostaniecie przekierowani na stronę mapy w Warsztacie Steam, a tam wystarczy już tylko wybrać opcję „Zasubskrybuj”. Chwilę później wszystko zostanie pobrane na Wasz komputer. Aby ją odinstalować, należy z kolei wybrać „Zrezygnuj z subskrypcji”.

Poniżej lista 5 mapek wraz z linkami do warsztatu, które pozwolą rozwinąć wam wasze umiejętności w grze i wniosą ją na wyższy poziom:

Recoil Master- Spray Training

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=419404847&searchtext=

Wszystkie bronie w CS:GO mają kompletnie inny rozrzut kul po strzałach. Każdy z nas może to łatwo sprawdzić podchodząc do ściany i pakując cały magazynek pocisków. Dla każdej z broni wzór rozrzutu jest inny dlatego bardzo ważnym jest, aby dobrze go kontrolować. Dzięki kontroli “spreja” możecie strzelać headshoty nie zważając na odległość, bieg, kucanie, czy zaskoczenie. Bardzo dobra mapka do kontroli rozrzutu, nauki strzelania oraz sposobu poruszania myszką – czyli wzoru.

Training_aim_csgo2

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213240871&searchtext=h

Mapa do trenowania celowania, które notabene jest jednym z najważniejszych umiejętności w grze. Na mapce nie ma przeciwników, za to są zwykłe, czerwone kropki na tarczy. Zaczynając trening zdacie sobie sprawę, jak wiele godzin będziecie musieli poświęcić, aby być dobrym w CS:GO. Mapka daje nam możliwość ustawienia szybkości, w jakiej kropka zmienia swoją pozycję, ustawiać jej średnicę, czy samodzielnie zbliżać się, bądź oddalać od tarczy. Na mapce dostępny jest każdy rodzaj broni. Dodatkowym plusem jest wyświetlanie wyniku po każdej rundzie, aby kontrolować nasze wyniki.

Aim Botz Training

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=243702660&searchtext=

Aim botz to mapka, która jest podstawą do treningu w grze. Każdy szanujący się gracz wraz z całą profesjonalną sceną z niej korzystają. Jej struktura jest przy tym bardzo prosta. Gracz zostaje rzucony w sam środek areny, a dookoła niego pojawiają się boty. Gracz strzela do przeciwników tak długo, jak tylko chce. Może przy tym wybrać dowolną broń, włączyć i wyłączyć poruszanie się botów albo też ustawić konieczność trafiania w samą głowę. Nie ma tu żadnych punktów, zatem mapkę traktuje się jako formę rozgrzewki przed bardziej wymagającymi starciami. W sam raz do odstrzelenia setek hedów.

Mapy typu Grenades Training https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=644518351&searchtext=

Niezbędnik jeśli chodzi o taktykę, a dokładnie o rzucanie granatów na mapie. Ten element csa wprowadza Ciebie jako gracza na bardzo wysoki poziom i jest koniecznym elementem wśród pro graczy. Te mapki bardzo pomagają w użytecznym rzucaniu granatów na mapie, dzięki czemu możemy zwiększyć swoją przewagę nad przeciwnikiem (mała uwaga – nie dotyczy Janusz “Snax” Pogorzelski, który jest mistrzem wykorzystywania rzucanych smołków 😀 ) Mapka kieruje nas do miejsca w którym musimy stanąć, aby rzucić granat, mówi nam czy musimy wziąć rozbieg, rzucić z miejsca czy z biegu lub skoku. Mega przydatnym rozwiązaniem są wbudowane filmiki, które jeszcze dokładniej pokazują nam jak dobrze odwzorować granaty na mapie.

Jumps Training

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=314892291&searchtext=jumps+training

Mapa raczej dla osób, które już posiadają jakiegoś skilla i obycie w grze, i chcą nietypowym poruszaniem się po mapie uzyskać przewagę nad przeciwnikami. Odwzorowuje ona miejscówki z turniejowych map których używają gracze, aby w nietypowy i zaskakujący sposób przemieścić się szybciej po mapie lub użyć miejscówki do killa. Mapka jest dość zaawansowana i wymaga poświęcenia większej ilości czasu na treningi, ale jest niezbędna jeśli chce się być najlepszym i zaskakiwać przeciwnika na każdym kroku.


Add comment

Jesteśmy na